CANLI YAYIN, ETKINLIK, MÜZIK, RADIO

2021’e Girerken Kaliteli Müzik Dinleyin ve Eğlenin


Mehmet Cavcı ve Ceylan Çaplı işletmeciliğinde 90’lı yılların İstanbul gece hayatına damgasını vurmuş Club 2019’un ruhu bu yılbaşı evlerimize geliyor. Madem hepimiz evlerimizdeyiz, en azından güzel müzik dinleyelim, oflayıp puflamak boşuna…

İçimizden şanslı olanlar Club 2019’da bulunmuş, bu efsane mekan hakkında bir şekilde bilgi sahibi olanlar da bu şanslı insanları kıskanmıştır. Ancak artık endişeye mahal yok, her ne kadar o deneyimi tekrar ya da ilk kez yaşayamayacak olsak da Radio 2019 bizi bu konuda tatmin edebilmek için 2018’de yayın hayatına geri döndü.

Pek çok sevilen eski ve yeni DJ’i bünyesine katarak yayın hayatına devam eden Radio 2019, “Gelecek şimdidir” sloganıyla müzikseverleri tekrar etkilemeye devam ederken asıl bombasını 2021’e girerken patlatıyor. Birbirinden başarılı 13 DJ’in kesintisiz video performansıyla müzikseverlerin yılbaşı gecesi evlerinden çıkamayacak olmalarını bir sorun halinden parti haline dönüştürecek bir duruma getiriyor.

Malum evlere tıkıldık kaldık, ister tek olalım ister arkadaşlarımızla olalım hepimiz güzel müziğin peşinde olacağız. 70’lik 80’lik nineler ya da dedeler gibi “ahhhh ahhh nerede o eski partiler” diye söylenmek yerine açalım Radio 2019’u ve güzel müziğin keyfine varalım.

Unutmayalım ki enerjimizi ne kadar yüksek tutarsak yeni yılımız da o kadar güzel geçecektir. Bu yüzden sizlere tavsiyem bu kadar iyi DJ’leri barındıran bu line-up’ı kaçırmamanız olacaktır.

20:19’da başlayacak olan bu kesintisiz video performansı Atilla Şen ile başlıyor ve sonrasında sırasıyla Deniz Tekin, Mert Batıgün, Serenay, Furkan Kurt & Kerem Tekinalp, Beyza, U.F.U.K, İlker Aksungar, Emre Şenol, Koray T, Deniz Türkeri, Gökhan Kandazoğlu, Görkem Dokuman çalıyor.

Saat tam 20.19’da, 13 Dj, kesintisiz video performansıyla siz de elektronik müziğin yüksek frekansına www.radio2019.com.tr  websitesinden paylaşılacak link ile bu zaman tüneline girip ve geleceğe ışınlanın.

Dijital stüdyoda görsel gösteri eşliğinde hazırlanan Radio 2019 Elektronik Müzik Yeni Yıl Event sponsorları Red Bull, Actgrillz, Catch Jeans, Dijital Studio, Medya Innova, Sennheiser, The Sin Records’tur.

Eğer zamanının ötesinde eğlencelere tanıklık etmiş Club 2019’u merak ettiyseniz, size hemen şuraya bir Şokopop videosu bırakıyorum. Bilmeyenler izlerken muhtemelen “yok artık, ne eğlenmişler zamanında” tarzında cümleler kuracak, bilenler de “ahhhh ahhh” diye o günlere özlemlerini dile getirecek…

Etiketler: , , , , , , , , , ,