KADIN, LGBT, SANAT, SINEMA

EVDEN UZAKTA


EVDEN UZAKTA

Bilim kurgu türünde kısa film.

Projenin Kısa Bir Özeti

 Yakın gelecekte dünyanın karşılaştığı iklim sorunları ve kıtlık sonucunda insanlığın Mars’a koloni kurmasının üzerinden 20 yıl geçmiştir. Kendini bu gezegene ait hissetmeyen ve yalnızlığı giderek büyüyen iki insanın yolculuğu bir yerlerde kesişir.  

“Dünyanın ölümünü gördüm, suyun, toprağın. En yakın dostlarımın birer birer. Vakitsiz açan çiçeklerin, vakitli doğan çocukların ölümünü gördüm. Ama kimse inandıramaz beni öldüğüne sevgilerin ! Yaşam ki bir kum saatidir usulca akan. Dolan sevgilerimizdir biz boşaldıkça. Yasımız biraz da sevgilerimizin akranıdır. Vereceğimiz tek şey budur dünyaya.”

Ahmet Erhan

İhtiyacın olan finansman ve sunduğun ödüller neler?

  • Film için gerekli olan ekipmanlar , ulaşım , oyuncu masrafları ve post prodüksiyon için toplam 17 bin TL gerekmektedir.
  • Yapacağınız destek karşılığında filmin ulusal ve uluslararası gösterimlerinde isminizin ya da markanızın filmde görünmesini sağlayabilir,  yapımcı olarak da isminizin yer almasını sağlayabilirsiniz. 

PROJEYE DESTEK OLMAK İÇİN TIKLAYIN 

Yaptığın iş neden farklı? Neyi değiştirmek istiyorsun?

 Turkiye’de denenmemiş olan şeyleri denemek ve farklı bir anlatım geliştirmek istiyorum. Yapacağınız desteklerle Türk Sineması’na büyük katkı sunacağınızı canı gönülden söylemek istiyorum. Şimdiden herkese sonsuz teşekkürler. 

Radio Bot

Etiketler: , , , , , , , ,