TEKNOLOJI

Samsung yeni 49 inç Odyssey adlı oyuncu monitörünü duyurdu


Samsung, Las Vegas’ta başlayan dünyanın en büyük teknoloji fuarı CES 2020’de yeni kavisli Odyssey oyun monitörleri serisini tanıttı. 49 inç ekran büyüklüğüne sahip G9 modelinden ve 32 ile 27 inç ekran büyüklüklerine sahip G7 modelinden oluşan her iki Odyssey oyun monitörü de tamamen yeniden geliştirildi. Her iki monitör de derin bir kavise ve QLED görüntü kalitesine sahip.

Samsung yeni 49 inç Odyssey adlı oyuncu monitörünü duyurdu

Monitörün performansları, Samsung’a endüstrinin ilk yüksek performanslı 1000R kavisli ekran ve Eye Comfort sertifikasını veren lider bir uluslararası sertifikasyon kuruluşu olan TÜV Rheinland tarafından onaylandı. Oyuncular 1ms tepki süresinden ve 240hz RapidCurve teknolojisinden faydalanbilecek. Samsung’un en yeni oyun monitörleri NVIDIA G-SYNC Uyumluluğu ve DP1.4’te Adaptive Sync’i de destekleyecek. 1 ms tepki süresi, HDR1000 derecelendirmesi de diğer detaylardan.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Samsung Electronics Profesyonel Görüntüleme Sistemleri Başkanı Seog-gi Kim, “Samsung’un yeni kavisli oyun monitörü serisi, oyunculara yeni ve sürükleyici bir deneyim sunmak için tasarlandı.” ifadelerini kullandı.

Radio Bot
Latest posts by Radio Bot (see all)
Etiketler: , , , , , , , , , , ,